Документ № 220 від 24.10.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.10.2016


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24.10.2016 м. Дружківка №220
 
Про затвердження плану заходів щодо сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки

       З метою організації виконання в місті Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», відповідно до  розпорядження голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І.  від 23.09.2016 № 845, керуючись   статтею  42  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»:

  1. Затвердити план заходів  щодо сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки (далі – план заходів), що додається.
  2. Структурним підрозділам  Дружківської міської ради щороку до 20 грудня подавати до відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора)   інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням. 
  3. Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора)  забезпечити висвітлення результатів проведення заходів у міських засобах масової інформації та на веб-сайті Дружківської міської ради.
  4. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на   секретаря міської ради Бучук І.О., заступників міського голови Слесаренко Н.Є., Полякова О.О., Верещагіна Р.О., керуючого справами виконавчого комітету Дружківської міської ради Курило І.В згідно з розподілом обов’язків.

  5.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

    

 Міський   голова                                                                                       В.С.Гнатенко

                                   Вкладення: