Документ № 167 від 31.07.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.08.2017


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31.07.2017 м. Дружківка №167
 
Про організацію та проведення конкурсу відеороликів «Розвинуте підприємство – розвинуте місто»

             З метою розкриття  позитивних  зрушень  в розвитку підприємств міста Дружківка, висвітлення кращих аспектів життя підприємств, в рамках проведення заходів до святкування Дня міста, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  (Пивовар) провести конкурс відеороликів «Розвинуте підприємство – розвинуте місто»   з 01.08.2017  по 01.09.2017

2. Затвердити:

1.1. Положення  про конкурс відеороликів «Розвинуте підприємство – розвинуте місто»    (додаток 1);

1.2. Склад організаційного комітету  конкурсу відеороликів «Розвинуте підприємство – розвинуте місто»    (додаток 2).

3.Відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради (Мамцева) забезпечити інформаційну підтримку та висвітлення конкурсу на сайті Дружківської міської ради та місцевих ЗМІ.

4. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Слесаренко Н.Є.

                                                                                

Міський голова                                                                     В.С.Гнатенко                                                                                                                                                                                                          Вкладення: