Документ № 168 від 31.07.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.08.2017


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

31.07.2017 м. Дружківка №168
 
Про проведення відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу міста Дружківка

            З метою створення та визначення логотипу міста Дружківка, який буде спрямовано на формування позитивного іміджу міста в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста та використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  (Пивовар) провести відкритий творчий конкурс на визначення   логотипу міста Дружківка   з 01.08.2017 по 01.09.2017

2. Затвердити:

1.1. Положення про відкритий творчий конкурс на визначення   логотипу міста Дружківка   (додаток 1);

1.2. Склад організаційного комітету  відкритого творчого конкурсу на визначення   логотипу міста Дружківка   (додаток 2).

3.Відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради (Мамцева) забезпечити інформаційну підтримку та висвітлення конкурсу на сайті Дружківської міської ради та місцевих ЗМІ.

4. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Слесаренко Н.Є.

                                                                                

Міський голова                                                                     В.С.Гнатенко                                                                                                                                                                                                          Вкладення: