Документ № 287 від 20.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

29.12.2017


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20.12.2017 м. Дружківка №287
 
Про впорядкування реалізації піротехнічних засобів в м. Дружківка протягом грудня 2017 – січня 2018 р.

         З метою впорядкування реалізації піротехнічних засобів в м. Дружківка, належного забезпечення охорони публічного порядку й безпеки громадян, попередження нещасних випадків, забезпечення прав та законних інтересів мешканців міста, а також згідно з Кодексом цивільного захисту України, Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», Тимчасовими правилами обігу в Україні побутових піротехнічних виробів, затвердженими наказом Міністерства внутрішніх справ України від 23.12.2003 № 1649, враховуючи доручення голови Донецької обласної державної адміністрації, голови військово-цивільної адміністрації від 16.12.2014  № 19/01 «Про заборону використання піротехнічних засобів», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Рекомендувати Дружківському відділенню Краматорського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області  (Будік) та відділу «Муніципальна варта» Дружківського комунального автотранспортного підприємства 052805 Дружківської міської ради (Єфремов) протягом грудня 2017 - січня 2018 р.:

1.1. здійснювати постійний контроль за дотриманням фізичними особами-підприємцями та юридичними особами правил обігу побутових піротехнічних виробів та проводити роботу щодо виявлення фізичних осіб, які здійснюють реалізацію побутових піротехнічних виробів без державної реєстрації як суб'єктів господарювання;

1.2. перевіряти наявність у суб’єктів підприємницької діяльності ліцензій на право продажу піротехнічних засобів;

1.3. у разі виявлення фізичних осіб, які здійснюють реалізацію побутових піротехнічних засобів без державної реєстрації як суб'єкта господарювання, вживати заходів згідно з чинним законодавством України.

2.Рекомендувати Державній пожежно-рятувальній частині -45 ДСНС України у Донецькій області (Самсоненко)  проводити обстеження торгівельних мереж з приводу дотримання пожежної безпеки суб’єктами підприємницької діяльності  при реалізації населенню піротехнічних засобів.

3. Рекомендувати управлінню Держпродспоживслужби в м. Дружківці (Чорний) засвідчуватися в наявності у суб’єктів підприємницької діяльності відповідних висновків на піротехнічні засоби.

4. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям та мешканцям міста   утримуватися від проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки на території  міста.

5. Координацію робіт щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради  Полякова О.О.

                 

      Міський голова                                                                                В.С. Гнатенко