Документ № 278 від 18.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.12.2017


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18.12.2017 м. Дружківка №278
 
Про визначення енергоменеджерів Дружківської міської ради

Відповідно до Законів України «Про енергозбереження» від 01.07.1994 року №74/94-ВР зі змінами, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання заходів з енергозбереження» від 16 березня 2007 року № 760-V, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

  1. Визначити:
  2. 1.Енергоменеджером 1 ступеня (головним енергоменеджером міста) - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О.
  3. 2.Енергоменеджером 2 ступеня (енергоменеджером міської ради) - завідувача сектору з питань інвестицій відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради Сербу М.В.
  4. 3.Енергоменеджерами 3 ступеня – керівників самостійних структурних підрозділів Дружківської міської ради (головних розпорядників бюджетних коштів) начальника відділу освіти Дружківської міської ради Лазебник С.А., начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Деснову О.Л., начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Пивовар Ю.А., начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікову Г.Г., начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О.
  5. 4.Енергоменеджерами 4 ступеня - керівників комунальних установ, закладів та підприємств Дружківської міської ради.
  6. 5.Енергоменеджерами 5 ступеня – відповідальних осіб за енергомоніторинг у бюджетних будівлях та приміщеннях міста.

2. Для створення ефективної системи моніторингу споживання енергоресурсів, повноцінного збору інформації про споживання енергоресурсів установами бюджетної сфери та комунальними підприємствами, для аналізу факторів, які суттєво впливають на споживання енергоресурсів, а також з метою забезпечення контролю і звітності за ефективністю використання енергоресурсів енергоменеджеру 2 ступеня Сербі М.В.:

2.1. Розробити проекти необхідних розпорядчих документів з впровадження системи енергоменеджменту в місті та винести їх на розгляд Дружківської міської ради або виконавчого комітету Дружківської міської ради відповідно до компетенції.

Термін: до 31.12.2017