Документ № 15 від 15.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.01.2018


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15.01.2018 м. Дружківка №15
 
Про затвердження Порядку опрацювання та розгляду письмових звернень громадян у виконкомі Дружківської міської ради

 

         З метою ефективної роботи  системи прийому, обліку, реєстрації і розгляду письмових звернень громадян, контролю за станом цієї роботи у виконкомі Дружківської міської ради та її структурних підрозділах, забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348 (зі змінами та доповненнями), Класифікатору звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008  № 858 (зі змінами та доповненнями), Методики оцінювання рівня  організації роботи зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 № 630 (зі змінами), керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Затвердити Порядок опрацювання та розгляду письмових звернень громадян у    виконкомі Дружківської міської ради (далі – Порядок) (додається) .

2.  Секретарю міської ради Бучук І.О., заступникам міського голови Верещагіну Р.О., Полякову О.О., Слесаренко Н.Є., керуючому справами виконкому Курило І.В., керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити об’єктивний, всебічний і вчасний      розгляд письмових звернень громадян згідно з затвердженим Порядком.

3. Вважати  таким,  що  втратило  чинність  розпорядження  міського  голови  від   30.12.2013 № 199 «Про затвердження порядку опрацювання та  розгляду письмових звернень громадян у виконкомі Дружківської міської ради».

4. Координаційне  забезпечення  виконання  даного  розпорядження  покласти  на  загальний  відділ виконкому міської ради (Кухарова).

5.  Контроль  за   виконанням   даного   розпорядження   покласти   на   керуючого   справами виконкому Курило І.В.

 

Міський голова                                                                                                В.С. ГнатенкоВкладення: