Документ № 19 від 16.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

16.01.2018


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.01.2018 м. Дружківка №19
 
Про організацію надання методично-консультативної та практичної допомоги

       

        З метою створення  необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян, поліпшення  організації та забезпечення системної роботи зі зверненнями громадян, підвищення відповідальності посадових осіб з розв'язання проблем мешканців міста, на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008  «Про першочергові  заходи відносно забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.  Затвердити на  2018 рік:

1.1.Графік надання методичної допомоги та вивчення стану діловодства і організації роботи зі зверненнями громадян в управліннях і відділах міської ради та комунальних підприємствах міста  (додаток 1).

1.2.Графік стажування у виконкомі міської ради відповідальних за ведення діловодства та організацію роботи зі зверненнями громадян в  управліннях і відділах міської ради та комунальних підприємствах міста  (додаток 2).

2. Загальному відділу  виконавчого комітету Дружківської міської ради (Кухарова):     

2.1 Здійснити організацію надання методично-консультативної  та практичної  допомоги  відповідальним за ведення діловодства та організацію роботи зі зверненнями громадян в  управліннях і  відділах міської ради та комунальних підприємствах міста.

2.2.  Здійснювати систематичний контроль за додержанням графіків.

3. Координаційне   забезпечення   щодо виконання   даного   розпорядження   покласти    на  загальний відділ виконавчого комітету Дружківської міської ради  (Кухарова).

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Курило І.В.

 

Міський голова                                                                                В.С. ГнатенкоВкладення: