Документ № 40 від 12.02.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

12.02.2018


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12.02.2018 м. Дружківка №40
 
Про організацію та проведення міського свята Масляної

       

        З  метою підвищення рівня організації дозвілля населення міста, збереження нематеріальної культурної спадщини, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій, звичаїв і обрядів, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Затвердити:

1.1. склад оргкомітету  з організації та проведення міського  свята Масляної (додаток 1);

1.2. заходи з  підготовки та проведення міського свята Масляної  (додаток 2).

2. Оргкомітету  з організації та проведення міського  свята Масляної (Слесаренко) організувати  та провести  17 лютого  2018  року  міське  свято  Масляної на площі Молодіжній.

3.Відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради (Мамцева) забезпечити інформаційну підтримку та висвітлення заходів  до  міського свята Масляної в засобах масової інформації та Інтернет – ресурсах.

4. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Слесаренко Н.Є.

                                      

                                           

Міський голова                                                                     В.С.Гнатенко                                                                                                                                                                                                          Вкладення: