Документ № 183 від 16.09.2011 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.09.2011


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.09.2011 м. Дружківка №183
 
Про встановлення фактичних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Дружківської міської ради

З метою визначення витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Дружківської міської ради, відповідно до ст. 21 Закону України від 13.01.2011 №2939 – VI «Про доступ до публічної інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 №740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», розпорядження міського голови від 11.07.2011 № 148 "Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Встановити:

1.1. Фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Дружківської міської ради, згідно з додатком.

1.2.Плата за копіювання та друк при наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, не стягується.

2. Начальникам самостійних відділів, управлінь та інших виконавчих органів Дружківської міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади м. Дружківка – розпорядникам публічної інформації встановити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до структурних підрозділів, в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.

3. Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконкому Дружківської міської ради (Сігора) розмістити дане розпорядження на офіційному Веб-сайті Дружківської міської ради.

4. Організаційне забезпечення виконання розпорядження покласти на загальний відділ виконкому Дружківської міської ради (Кухарова) та головного бухгалтера виконкому Локочинську В.Є.

5. Координаційне забезпечення виконання розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Дружківської міської ради Курило І.В.

Міський голова                                                                    В.С. Гнатенко

 

 

Додаток

                до розпорядження міського голови

                                                                                   16.09.2011 №183

ФАКТИЧНІ НОРМИ
витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію до Дружківської міської ради

Послуга, що надається Фактичні норми витрат
Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки
Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки
Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

________

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї       сторінки встановлюється на дату копіювання та друку           документів.

Керуючий справами виконкому                                     І.В. Курило

 

Фактичні норми витрат на копіювання або друк документів,
що надаються за запитом на інформацію до Дружківської міської ради

підготовлені загальним відділом   Дружківської міської ради

Начальник загального відділу                                       Ю.І.Кухарова