Документ № 232 від 13.11.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.11.2018


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13.11.2018 м. Дружківка №232
 
Про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

З метою дотримання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації у формі відкритих даних, що перебуває у володінні Дружківської міської ради та її виконавчих органів, відповідно до ст. 101 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України                              від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», керуючись ст. 42 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Зобов’язую:

  1. Затвердити Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних у формі відкритих даних (далі – Перелік), розпорядником інформації яких є Дружківська міська рада та її виконавчі органи (додаток).
  2. Керівникам самостійних управлінь та відділів Дружківської міської ради:

2.1. Призначити відповідальних осіб за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, визначити періодичність оновлення інформації у строк до 23.11.2018;

2.2. Зареєструватися на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних http://data.gov.ua/ (далі – Державний веб-портал) та протягом одного дня після отримання підтвердження про реєстрацію і розміщення даних на Державному веб-порталі надати посилання до сектору комп’ютерного забезпечення відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко) для розміщення на офіційному веб-порталі Дружківської міської ради у строк до 30.11.2018;

2.3. Забезпечувати актуальність набору даних шляхом оновлення не пізніше п’яти робочих днів з дня внесення до нього змін.

2.4. Організувати та координувати роботу щодо оприлюднення відповідної інформації бюджетними установами, організаціями та підприємствами, утвореними Дружківською міською радою відповідно до розподілу обов’язків.

  1. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Дружківської міської ради:

3.1. Визначити відповідальних осіб за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних у строк до 23.11.2018;

3.2. Надати інформацію, що підлягає оприлюдненню на Державному веб-порталі, у письмовому вигляді та на електронних носіях до сектору комп’ютерного забезпечення відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко) у строк 30.11.2018;

3.3. Надавати до сектору комп’ютерного забезпечення відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко) інформацію щодо оновлення даних у письмовому вигляді та на електронних носіях не пізніше трьох робочих днів з дня внесення змін до набору даних.

  1. Сектору комп’ютерного забезпечення відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко):

4.1. Оприлюднити та забезпечити подальше оновлення на Державному веб-порталі, згідно з вимогами законодавства, інформацію, надану структурними підрозділами виконавчого комітету Дружківської міської ради.

4.2. Провести семінар-навчання щодо порядку розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Державному веб-порталі для відповідальних осіб у строк до 28.11.2018.

  1. Покласти персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних на керівників виконавчих органів Дружківської міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
  2. Керівникам виконавчих органів Дружківської міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради надати звіти про виконання даного розпорядження до відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) в строк до 17.12.2018.
  3. Рекомендувати Олексієво-Дружківському селищному голові Світленку О.В. та Райському селищному голові Левчинському В.В. вживати відповідні заходи для виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
  4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету міської ради (Сігора).
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Бучук І.О., керуючого справами виконкому Курило І.В., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Крамського П.В., Полякова О.О., Слесаренко Н.Є. відповідно до розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                                           В.С.ГНАТЕНКОВкладення: