Документ № 60 від 21.03.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

25.03.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

21.03.2019 м. Дружківка №60
 
Про внесення змін до розпорядження міського голови від 31.10.2018 № 223 «Про затвердження планів діяльності Дружківської міської ради, виконавчого комітету Дружківської міської ради та міського голови з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»

Розглянувши лист начальника Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. від 13.03.2019 № 17/169/01 щодо включення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік проекту рішення Дружківської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території м. Дружківка», з метою реалізації державної регуляторної політики в частині планування діяльності Дружківської міської ради та виконавчого комітету Дружківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів, відповідно до ст. ст. 7, 32 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та згідно з рішенням Дружківської міської ради від 07.12.2017 № 7/36-22 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів у Дружківській міській раді», керуючись ст. 42 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні”

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

  1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 31.10.2018 № 223 «Про затвердження планів діяльності Дружківської міської ради, виконавчого комітету Дружківської міської ради та міського голови з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», доповнивши план  діяльності  Дружківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік пунктом 4 (додаток).
  2. Відділу з  організаційної,  юридичної  роботи  та  контролю  виконавчого  комітету Дружківської міської ради (Сігора), відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун) забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради згідно з діючим законодавством.
  3. Координацію роботи  щодо  виконання  даного  розпорядження покласти на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                Полякова О.О.

Міський голова                                                                         В.С.ГНАТЕНКО


Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження міського голови

від 21.03.2019 № 60

                                                                                                                       

Зміни до плану діяльності Дружківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Вид

проекту

Назва проекту

Цілі прийняття проекту

Строк

підготовки

проекту

Найменування органів

та підрозділів,

відповідальних за

розроблення проекту

4.

Рішення Дружківської

міської ради

«Про затвердження Правил благоустрою території        м. Дружківка»

Забезпечення належного рівня благоустрою та санітарного стану міста

Березень 2019 року

Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради

Керуючий справами виконкому                                                                                                                       І.В. КУРИЛО

Зміни до плану діяльності Дружківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік підготовлені відділом економіки, інвестицйно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради

Заступник начальника відділу                                                                                                                         М.В.СЕРБА