Документ № 8/5-14 від 27.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.01.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

27.01.2021 м. Дружківка №8/5-14
 
Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської територіальної громади амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (з житлом), розташованої за адресою: Донецька обл., с. Кіндратівка, вул. Заборського, 134

Розглянувши лист комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва адміністративних та житлових будівель» (Тахтаров) від 17.12.2020 № 869  щодо приймання-передачі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (з житлом), розташованої за адресою Донецька обл., с. Кіндратівка, вул. Заборського, 134, збудованої за проєктом «Будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на 1-2 лікаря з житлом по вулиці Заборського, 134, с. Кіндратівка, Костянтинівський район, Донецької області»  у комунальну власність Дружківської територіальної громади міста, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Дружківської територіальної громади амбулаторію загальної практики – сімейної медицини (з житлом), розташовану за адресою Донецька обл., с. Кіндратівка, вул. Заборського, 134.
  2. Визначити балансоутримувачем майна, вказаного в п.1 цього рішення, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дружківської міської ради (Чубенко).
  3. Начальнику міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Десновій О.Л. здійснити заходи щодо приймання-передачі майна, вказаного в п.1 цього рішення, з балансу КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних та житлових будівель» у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є., Бузову Г.О. згідно з розподілом обов’язків.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Міський голова                                                                                           В.Б. ГРИГОРЕНКО