Документ № 8/5-18 від 27.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.01.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

27.01.2021 м. Дружківка №8/5-18
 
Про надання згоди на передачу з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради на баланс Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» матеріальних цінностей

Розглянувши службовий лист заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – Комісія) Бузової Г.О. від 25.01.2021, на підставі протоколу засідання Комісії № 1 від 25.01.2021 щодо передачі на баланс Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» матеріальних цінностей за бюджетною програмою КПКВКМБ 0118110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на передачу з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради на баланс Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» матеріальних цінностей з резервного фонду палива, створеного з метою забезпечення населення міста питною та технічною водою шляхом її підвозу, на запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, а саме:

- бензину марки А-92 євро у кількості 100 (сто) л загальною вартістю 2 700,00 грн. (дві тисячі сімсот грн. 00 коп.);

- дизельного пального - євро у кількості 500 (п’ятсот) л загальною вартістю 13 500,00 грн. (тринадцять тисяч п’ятсот грн. 00 коп.).

2. Виконавчому комітету Дружківської міської ради (Бузова) та Дружківському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» (Долбещенков) здійснити заходи щодо прийому-передачі матеріальних цінностей, зазначених в п. 1 цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Міський голова                                                                                          В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

Про надання згоди на передачу з балансу Виконавчого комітету

Дружківської міської ради на баланс Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» матеріальних цінностей

 

 

 

Даний проект рішення передбачає передачу бензину марки А-92 євро у кількості 100 (сто) л загальною вартістю 2 700,00 грн. та дизельне пальне євро у кількості 500 (п’ятсот) л загальною вартістю 13 500,00 грн. з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради на баланс Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу».

 

 

 

Заступник міського голови з питань

 діяльності виконавчих органів ради                                                       Г.О. БУЗОВА