Документ № 8/6-3 від 02.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

05.03.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

02.03.2021 м. Дружківка №8/6-3
 
Про прийняття безоплатно майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходились в управлінні Костянтинівської районної ради, з балансу відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації до комунальної власності Дружківської міської ради

Розглянувши службовий лист начальника відділу освіти Дружківської ради Лазебник С.А від 12.01.2021 №0.133/14/21 щодо безоплатного прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходились в управлінні Костянтинівської районної ради,з балансу відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації до комунальної власності Дружківської міської ради, враховуючи рішення Костянтинівської районної ради Донецької області від 20.11.2020 №VІІ/40-744 «Про безоплатну передачу майна у власність Дружківської міської ради», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти безоплатно майно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходились в управлінні Костянтинівської районної ради, з балансу відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації до комунальної власності Дружківської міської ради, а саме:

    1.1.Автобуси:

- БАЗ 079, державний номер АН 7597НО, № шасі (кузова) Y7FAS 7913B0008938;

- АС-Р-4234 «Мрія», державний  номер АН 86751Х, № шасі (кузова) Y8XP655SOG0007416.

    1.2.Майно Софіївського навчально-виховного комплексу  Костянтинівської районної ради Донецької області, Торського навчально-виховного комплексу  Костянтинівської районної ради Донецької області, Кіндратівської спеціалізованої школи I-IIIступенів Костянтинівської районної ради Донецької області, закладу дошкільної освіти с.Куртівка Костянтинівської районної ради Донецької області, яке приймається до комунальної власності Дружківської міської ради(додаток).

  1. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного в п.1 цього рішення відділ освіти Дружківської міської ради.
  2. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) здійснити відповідні заходи щодо обліку та постановки на баланс майна, визначеного в п.1 цього рішення.

4.Координаційне забезпечення щодо виконання  цього  рішення  покласти на заступника

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Дружківської міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик).

 

 

Міський голова                                                                                    В.Б. ГРИГОРЕНКО                

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА

до проекту рішення міської ради

 «Про прийняття безоплатно майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходились в управлінні Костянтинівської районної ради, з балансу відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації до комунальної власності Дружківської міської ради»

 

 

      У зв'язку з рішенням Костянтинівської районної ради Донецької області від 20.11.2020 №VІІ/40-744 «Про безоплатну передачу майна у власність Дружківської міської ради» відділ освіти Дружківської міської ради виходить з пропозицією до міської ради щодо прийняття    безоплатно майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходились в управлінні Костянтинівської районної ради, з балансу відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації до комунальної власності Дружківської міської ради.

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                       С.А.ЛАЗЕБНИК

 

ДОДАТОК