Документ від 16.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

16.03.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

16.03.2021 м. Дружківка
 
Про внесення змін до видів економічної діяльності Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради

     Розглянувши лист від 08.02.2021р. №43 «Про зміни класифікаторів видів економічної діяльності» директора Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Бондаря А.О., на підставі п.2.3 Рішення Дружківської міської ради від 28.08.2018р. №7/47-1 «Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради», відповідно до ч.4 п.2 ст.17 Закону України від 15.05.2003р. № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», керуючись ст.17 Закону України від 21.05.1997р. №280-97/ВР «Про місцеве самоврядування», міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до видів економічної діяльності Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради, щодо відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

1.1. Додати наступні види економічної діяльності:

КВЕД 59.11 Виробництво кіно-та відеофільмів, телевізійних програм;

КВЕД 59.12 Компонування кіно-та відеофільмів, телевізійних програм;

КВЕД 59.13 Розповсюдження кіно- та відеофільмів, телевізійних програм;

КВЕД 59.20 Видання звукозаписів;

КВЕД 60.20 Діяльність у сфері телевізійного мовлення.

1.2. Вилучити наступні види економічної діяльності:

КВЕД 85.32 Професійна – технічна освіта;

КВЕД 85.51 Освіта у сфері спорту та відпочинку;

КВЕД 87.30 Надання послуг щодо догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів.

  1. Східному центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (Бондар) здійснити заходи із включенням змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  2. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Виниченко).
  3. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура).

 

      Міський голова                                                         В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

«Про внесення змін до видів економічної діяльності

Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дружківської міської ради»

 

      Проект рішення міської ради про внесення змін до видів економічної діяльності Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради на підставі п.2.3 Рішення Дружківської міської ради від 28.08.2018р. №7/47-1 «Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради», відповідно до ч.4 п.2 ст.17 Закону України від 15.05.2003р. № 755-IV  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у зв’язку з розширенням направлень та завдань Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради щодо інформаційної діяльності, а саме відео зйомка, створення і розповсюдження відеоматеріалів про життєдіяльність міста, осіб з інвалідністю і маломобільних груп населення, роботі підприємств і установ, просвітницька робота в умовах пандемії, просимо Вас надати дозвіл внести зміни до видів економічної діяльності Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради, щодо відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме додати наступні види економічної діяльності: 

КВЕД 59.11 Виробництво кіно-та відеофільмів, телевізійних програм;

КВЕД 59.12 Компонування кіно-та відеофільмів, телевізійних програм;

КВЕД 59.13 Розповсюдження кіно- та відеофільмів, телевізійних програм;

КВЕД 59.20 Видання звукозаписів;

КВЕД 60.20 Діяльність у сфері телевізійного мовлення.

У зв’язку з припиненням окремих завдань Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради вилучити наступні види економічної діяльності:

КВЕД 85.32 Професійна – технічна освіта;

КВЕД 85.51 Освіта у сфері спорту та відпочинку;

КВЕД 87.30 Надання послуг щодо догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів.

 

Директор Східного центру

комплексної реабілітації

для осіб з інвалідністю                                                                                 А.О. БОНДАР