Документ від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.03.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

24.03.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції

З метою створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про Східний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакцій (додаток).
  2. Уповноважити   директора Східного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Бондаря А.О. здійснити заходи щодо державної реєстрації  Положення про Східний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у порядку, встановленому чинним законодавством України та затвердити Порядок надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках на території Дружківської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
  3. Визначити таким, що втратило чинність рішення Дружківської міської ради від 28.08.2018 №7/47-1 «Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції».
  4. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виниченко Н.М.
  5. 5. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін), та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура).Міський голова                                                                            В.Б.ГРИГОРЕНКО

Пояснювальна записка

до проєкту рішення Дружківської міської ради

«Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції»

         На території громади проживає 80 осіб з інвалідністю (на візках), які  не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів. Тому для підвищення рівня мобільності людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках, шляхом надання їм спеціалізованих послуг з транспортування Центр просить надати дозвіл про створення «Служби «Соціальне таксі» на нашій базі.

         З метою створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», існує необхідність затвердити Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції.

       
Директор Східного центру

комплексної реабілітації

для осіб з інвалідністю                                                                        А.О. БОНДАР


ДОДАТОК