На Донеччині розпочалась операція «Зброя та вибухівка»

Починаючі з 6 листопада, протягом місяця, в області триватиме комплекс профілактичних заходів направлених на стабілізацію криміногенної ситуації та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

У зв’язку з тим, що нещодавно на території України було здійснено ряд терористичних актів, а саме в м. Дніпро, Харківської та Хмельницької областях, де застосовувались вибухонебезпечні пристрої, керівництвом Національної поліції України було прийнято рішення про проведення комплексу профілактичних заходів направлених на стабілізацію криміногенної ситуації на територіях Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Мета – попередити її виток на мирну територію України та блокувати вчинення правопорушень та нещасних випадків з її використанням. 

Особовий склад поліції Донецької області переведений на посилений варіант несення служби. До проведення профілактичних заходів  залучаються працівники всіх підрозділів поліції, Національної поліції України та військовослужбовці.

В ході відпрацювань поліцейські посилено нестимуть службу в місцях масового скупчення людей, залізничних станціях, автовокзалах та автомагістралях, аби уникнути витоку нелегальної зброї чи вибухівки на мирні території України, а також  затримання осіб, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень із застосуванням зброї.

Правоохоронці просять громадян поставитись із розумінням до даних заходів безпеки та допомогти у виявленні осіб, які зберігають чи мають наміри перевозити зброю, вибухові пристрої чи боєприпаси.

Крім того поліцейські звертають увагу громадян на те, що мешканці, які зберігають небезпечні предмети нелегально та мають бажання добровільно роззброїтися, згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. У випадку, коли зброя, боєприпаси або вибухові речовини вилучатимуться примусово, їх власникам загрожує до 7 років позбавлення волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 набор

Запрошуємо на службу у поліцію Донеччини 

28.11.2017 буде оголошено конкурс на посади середнього та молодшого начальницького складу поліції. Щоб розпочати службу у поліції Донеччини, треба подолати кілька етапів конкурсного відбору.


I етап – заповнення онлайн анкети на сайті www.nabir.np.gov.ua у продовж 10 днів з моменту оголошення конкурсу.


Вимоги до кандидатів:
• Громадянство України
• Вік від 18 років
• Відсутність судимостей
• Знання української мови
• Повна середня або вища освіта (залежно від вимог обраної посади)
• Для чоловіків наявність приписного посвідчення або військовий квиток.


II етап – тестування, за допомогою якого сектор відбору поліцейських перевіряє знання законодавства, здатність логічно й аналітично мислити.
III етап – медичний огляд, під час якого лікарі визначають, чи дозволяє фізичний та психологічний стан людини проходити службу в Національній поліції.
IV етап – іспит з перевірки рівня фізичної підготовки.
V етап – проходження співбесіди з поліцейською комісією, що є останнім етапом конкурсу.


Служба в поліції це:
• Висока заробітна плата
• Повне соціальне забезпечення згідно діючого законодавства
• Професійна підготовка за міжнародними стандартами
• Перспектива кар’єрного росту.


За більш детальнішою інформацією звертайтесь до сектору кадрового забезпечення Дружківського відділення поліції за адресою м. Дружківка, вул. О. Кошового 6а.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

Намагаючись купити собаку, мешканка Дружківки віддала шахраям передплату у 1 000 гривень

За купівлю домашньої тварини 28-річна дружківчанка ладна була відати гроші наперед аби скоріше отримати жаданого улюбленця, якого так і не дочекалась.

На сьогоднішній день шахрайство в мережі Інтернет, яке  ховається під маскою покупців або продавців на популярних сайтах оголошень, нараховується загальна більшість від усіх повідомлень про вчинення шахрайських дій.

Наразі дуже зручно зробити покупки навіть не виходячи з дому. Інтернет пропонує багато сайтів з товарами на будь-який смак за вигідною ціною, а нечисті на руку продавці цим користуються, беруть передплату за замовлення та зникають. Цього разу черговою жертвою аферистів стала  28-річна жінка.

Потерпіла розповіла, що нещодавно на одному з відомих сайтів вона побачила оголошення про продаж собаки про яку давно мріяла. Продавець зі Львова вміло втерся в довіру клієнта та наполіг на частковій сплаті за тварину. Після отримання грошей чоловік обіцяв переправити собаку потягом. Ні чого не підозрюючи жінка перерахувала на картку афериста 1 150 гривень, після чого зв'язок з ним обірвався. Зрозумівши, що стала жертвою шахраїв, жінка вирішила звернутися за допомогою до поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції