Електронна трудова книжка

У світлі загальної глобалізації все більше і більше стають доступними сервіси, які раніше передбачали безпосереднє відвідування установи для отримання визначених послуг. Пенсійний фонд України вже понад 10 років розробляє та впроваджує нові електронні сервіси, які є доступними,  які заощаджують час, а  в умовах карантину убезпечують громадян. Один з них - новий онлайн-сервіс «електронна трудова книжка». 

Продовжити

Звернення секретаря міської ради з нагоди Дня журналіста

Шановні журналісти Дружківки!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Ваша професія дуже універсальна. Сьогодні ви пишете про медицину, а завтра - про проблеми екології. Але, тим вона і цікава, що дарує знайомство з різними людьми, дає можливість бути в курсі всіх подій, але поряд з цим, вимагає від вас високої ерудиції, доброго мислення і уяви, майстерності про складне розповісти по-простому і по-чесному.

Продовжити

Звернення секретаря міської ради з нагоди Дня Святої Трійці!

Шановні земляки!

Вітаю вас з одним з найвеличніших і найулюбленіших свят, яке приходить у наші домівки з першим літнім теплом, ароматом свіжої зелені і квітів – Трійцею, або більш звичними для нас Зеленими святами. Саме у цей день наші далекі пращури відзначали початок літа, прикрашаючи свої домівки зеленню, свіжоскошеною травою та квітами. Це єднання з природою залишилося й до наших днів не лише доброю традицією, а й вшануванням своїх коренів.

Продовжити

Хочеш бути в курсі всіх подій у Дружківці? Завантажуй мобільний застосунок Smart місто

21 століття… Месенджери, соціальні мережі, альтернативні фотогалереї, навігаційні програми, сервіси знайомств – чого тільки немає в наших телефонах! На жаль, не всі вони допомагають бути в курсі подій саме в твоєму місті або навіть у районі.

Що цікавить більшість з нас? Звичайно безпека, якісні послуги, швидке реагування на зміну обставин… Можливість бути «ЗАВЖДИ І В КУРСІ» з’явилася відсьогодні у дружківчан. Разом з колегами з міст-сусідів – Слов’янськом, Торецьком і Вугледаром – майже півроку тривала робота з розробки мобільного застосунку «Smart місто».  

Продовжити

Звернення секретаря міської ради

Шановні мешканці Дружківки!

Сьогодні, коли коронавірус продовжує розповсюджуватися світом, всі ми розуміємо важливість вжиття рішучих заходів у боротьбі з поширенням вірусу. Адже послаблення карантинних обмежень ще не означає, що ми з вами його перемогли.  

Продовжити

Послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19

У Слов’янську «лякаючий» сплеск захворюваності на коронавірус: за добу виявили 19 хворих. Через різке зростання кількості нових випадків зараження у місті посилили карантинні обмеження. «Це вже зовсім не іграшки. Просимо усіх максимально утриматися від контактів зі сторонніми людьми. За можливості залишайтеся вдома і дотримуйтеся норм безпеки», - закликали у Слов’янській міській раді.

Продовжити

Медична реформа у Дружківці. Стан справ у «вторинній» ланці охорони здоров’я

Сьогодні поговоримо про головне – про здоров’я та… гроші. Саме так, бо про що б ми не говорили, про щоб не думали, ці речі справді найголовніші та пов’язані між собою. Дійсно так, бо поліпшення стану здоров’я містян залежить від реформ, а хід реформування медичної галузі – від фінансування. Про те, що відбувається та чого очікувати далі у нашому медичному сьогоденні, і як на прикладі Дружківки зрозуміти стан справ у всій галузі, говорили під час засідання виконавчого комітету міської ради, що відбулося 03 червня 2020 року.

Продовжити