Результати земельних торгів

Дружківська міська рада повідомляє, що 18 червня 2019 об 11-00 у приміщенні виконкому за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, 16, кабінет 210, відбулись земельні торги у формі аукціону щодо продажу права оренди наступних земельних ділянок комунальної власності кадастровими номерами:

Продовжити

«Я люблю літо» - справжня дитяча феєрія на площі Молодіжній

Треба робити все можливе, щоб літні канікули для дітлахів Дружківки проходили змістовно та цікаво – вважає міський голова Дружківки Валерій Гнатенко. Адже літо для дітлахів - дуже радісна пора! Вони з нетерпінням чекають його, щоб зануритися в атмосферу чарівності, щастя та веселощів.

Продовжити

У Дружківці вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Продовжити

Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні дружківчани!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалася в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Продовжити

Дружківчани взяли участь у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу»

На базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» у м. Бахмут 19 червня 2019 року відбулися регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області, організовані управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за підтримки Донецької облдержадміністрації.

Продовжити

Робоча зустріч з фахівцями ЮНІСЕФ

     Дружківка, яка в грудні отримала міжнародний статус-кандидата престижної світової ініціативи «Громада, дружня для дітей та молоді» продовжує активно співпрацювати з ЮНІСЕФ. 19.06.2019 відбулася робоча зустріч міського голови Валерія Гнатенка з фахівцями проекту розвитку інтегрованих соціальних послуг у громаді, який  реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Німецького Уряду та  Німецького банку розвитку(KfW).

Продовжити

Підсумкова конференція працівників освіти

Щорічно освітяни проводять зустрічі за результатами навчального року. Цьогорічна конференція освітян відбулася у Палаці культури «Етюд». На конференцію був запрошений міський голова Валерій Гнатенко та заступник міського голови Наталія Слесаренко. На початку заходу начальник  відділу освіти виконала  почесну місії та передала  міському голові  сертифікат на участь  у проекті Smart City – 2019. Який проводився за підтримки Kyiv Dialogue  та Департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ДонОДА.

Продовжити