Фонд соціального страхування інформує

Стан фінансування Дружківським міським відділенням матеріального забезпечення за заявами-розрахунками страхувальників на 07.09.2022.
Дружківське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує фінансування лікарняних працівникам підприємств, установ, організацій м. Дружківки.

Сьогодні для фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності відділенням направлено на рахунки страхувальників майже 60 тис. грн за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 08 червня поточного року, та понад 45 тис. грн - для фінансування допомог по вагітності та пологах за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 22 червня.
Кошти надійдуть на рахунки роботодавців упродовж декількох банківських днів, після чого роботодавці спрямують виплати на рахунки працівників.
Слідкувати за станом фінансування лікарняних працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund.
Нагадаємо, попри умови воєнного стану фахівці відділення Фонду продовжують роботу в дистанційному режимі. Інформацію з питань отримання страхових виплат, допомог за лікарняними, декретних допомог та ін. можна отримати за телефоном гарячої лінії відділення +38 095-173-83-17.