Михайло Брудін із Дружківки здобув «срібло» Кубку Європи в метанні диска серед молоді

На Кубку Європи з легкоатлетичних метань, що відбувся 11-12 березня в португальському місті Лейрія, одну з п’яти нагород до скарбнички збірної України приніс представник Донецької області.

18-річний Михайло Брудін із Дружківки виборов срібну медаль серед дискоболів у віковій категорії молодь (спортсмени до 23 років), виявившись наймолодшим учасником фіналу. У першій же спробі наш атлет показав найкращий особистий результат з метання диска вагою 2 кг – 58.60 метрів. Обійти українця вдалося лише німцю Штефену Ріхтеру (64.23 м).

«Ми виконали поставлену мету – особистий рекорд і місце в першій трійці. Медаль, яку виграв, дуже цінна для України», – сказав після виступу Брудін.

Михайло є вихованцем ДЮСШ міста Дружківка, атлетом Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Його тренер – батько Юрій Брудін.

Відзначимо, що збірна України в Лейрії виявилася кращою в командному заліку серед 40 країн Європи.