Шановні працівники соціальної сфери Дружківської громади!

Щиро вiтaю Вас з професiйним святом!

Ви обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

Сьогодні у цей нелегкий час для нашої країни та громади, Ваша робота набуває виняткової важливості. Адже Ви опікуєтеся вимушеними переселенцями, сім’ями учасників бойових дій, родинами загиблих, ветеранами, людьми з обмеженими фізичними можливостями, одинокими та громадянами похилого віку, незахищеними категорями населення та всіма тими, хто у важкий період життя потребують підтримки та допомоги.

Вам випало непросте завдання - реалізовувати соціальну політику в найтяжчий час випробувань, у період війни, постійних суспільних змін та перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи.
Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Тож прийміть велику вдячність від усієї Дружківської громади за професіоналізм і сумлінне ставлення до своїх обов’язків, душевну щедрість, сердечність і небайдужість до чужого горя і болю.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, особистого щастя, радості, невичерпної життєвої енергії та людської вдячності.
Нехай добро, зроблене вами, повертається до Вас сторицею!

Працюємо, разом наближаємо нашу Перемогу!

З повагою,
начальник Дружківської міської військової адміністрації                                                             Сергій БОЄВСЬКИЙ