Вітаємо з перемогою!
![](/images/news/2022/per6.jpg)
Вихованка Центру дитячої та юнацької творчості "Зразкового художнього колективу" гурток "Моделювання та конструювання одягу" Вікторія Яловенко перемогла у V Міжнародному багатожанровому телефестивалі "ПОЦІЛОВАНІ БОГОМ" з роботою "Танок перемоги".
Вітаємо талановиту дружківчанку та її керівника Тетяну Пимонову з новими здобутками та бажаємо творчого натхнення, майстерності, креативних та яскравих ідей!