На цьому тижні команда Ukraine Aid International доставила контейнер благодійної допомоги до Дружківської громади
![](/images/news/2023/11/10/viber_2023-11-10_14-43-10-109_copy.jpg)
Завдяки пожертвам мешканців міста-побратима Ріджфілда для потреб дружківчан було зібрано чимало речей.
Сьогодні операційний директор Ukraine Aid International Богдан Шестопалов і директорка з менеджменту Алісон Пайпер передали Дружківській міській військовій адміністрації медичну гуманітарну допомогу, зокрема: ходунки, кисневі балони, милиці, генератори, засоби гігієни, медикаменти, перев'язувальний матеріал та багато іншого.
"Приємно бачити перші результати співпраці з міста-побратимом. Дуже дякую мешканцям міста Ріджфілд та партнерам Ukraine Aid International за те, що вони своєю допомогою змінюють життя дружківчан на краще", - зазначив очільник громади Сергій Боєвський.
Дякуємо американському народові за допомогу!
Разом переможемо і відбудуємо все, що знищив ворог!