Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Дружківської міської територіальної громади на 2024 рік

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Програма економічного і соціального розвитку Дружківської міської територіальної громади на 2024 рік (далі - Програма) – документ державного планування місцевого рівня, що затверджується розпорядженням начальника Дружківської міської військової адміністрації.

Програма враховує поточну ситуацію, пов’язану з військовою агресією Російської Федерації, основні пріоритети розвитку громади, містить конкретні завдання щодо підвищення ефективності використання наявного природного, виробничого і трудового потенціалів, ґрунтується на комплексі місцевих та галузевих програм, законодавчих та нормативних актів з питань державної економічної політики.

Головною метою Програми є створення умов для сталого функціонування соціальної та гуманітарної сфер, належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури та доступності отримання спектра соціальних послуг; відбудова житла та об’єктів соціальної інфраструктури; дотримання екологічних стандартів; забезпечення життєдіяльності громади.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Дружківська міська військова адміністрація.

  1. Процедура громадського обговорення

а) Дата початку та строки здійснення процедури

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 23.11.2023 року на офіційному веб-сайті Дружківської міської військової адміністрації за посиланням https://druisp.gov.ua/prohrama-sotsekonom-rozvytku та триватиме до 22.12.2023 року.

Форма громадського обговорення – електронні консультації з громадськістю.

б) Способи участі громадськості

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує отримані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Фізичні та  юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Не заплановані.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Виконавчий комітет Дружківської міської ради.

З проєктом Програми та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Дружківської міської військової адміністрації за посиланням https://druisp.gov.ua/prohrama-sotsekonom-rozvytku.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Виконавчий комітет Дружківської міської ради.

Зауваження i пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку, проєкту Програми, подаються до виконавчого комітету Дружківської міської ради

- на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строк подання зауважень i пропозицій становить 30 днів з дня опублікування, тобто до 22.12.2023 року включно.

е) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Виконавчий комітет Дружківської міської ради

-адреса: 84205, Донецька область, Краматорський район, м. Дружківка, **********

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування

Необхідності у проведенні транскордонних консультацій немає.

* В умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні деяка інформація може бути обмежена з міркувань національної безпеки, забезпечення територіальної цілісності або громадського порядку.