Завдяки співпраці Дружківської міської військової адміністрації та чеської гуманітарної організації "Людина в біді"дружківчани отримали будівельні набори
![](/images/news/2023/12/29/photo_2023-12-29_12-24-52.jpg)
Сьогодні 31 мешканцю приватного сектору, чиї домівки зазнали пошкоджень від ворожих обстрілів було видано шифер, OSB-листи, дошки, піна, гідробар’єр та цвяхи для екстреного ремонту.
Дякуємо ГО "Людина в біді" за надважливу підтримку населення Дружківської громади.
Продовжуємо працювати та наближати перемогу разом!