До уваги ветеранів!

06 березня 2024 року Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розпочав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

- ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
- дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Фінансування на започаткування чи розвиток власної справи становить від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Строк приймання заявок до 19 березня 2024 року.
Більш детальна інформація розміщена за посиланням:
https://veteranfund.com.ua/contests/varto-pochaty-vlasnu-spravu/.
В разі виникнення питань після подання заявки, запити необхідно надсилати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з обов’язковим зазначенням теми листа “Конкурс Проєктів “Варто почати власну справу” та номеру заявки.