У Дружківській громаді координують зусилля щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб доступом до життєво-важливих послуг
![](/images/news/2024/03/27/photo_2024-03-27_12-07-27.jpg)
27 березня відбулося засідання Ради з питань ВПО під головуванням Петра Шушвалова, на якому обговорили низку ключових питань щодо допомоги з боку місцевої влади та захисту прав ВПО.
У нараді взяли участь начальник Дружківської міської військової адміністрації Сергій Боєвський та голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Краматорській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації Наталя Карачор.
Детальніше (https://www.facebook.com/share/p/bpSRn6HNWMnjKdnK/)