Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації
![](/images/news/2024/03/27/photo_2024-03-27_19-06-04.jpg)
Сьогодні, 27 березня, під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Олександра Шевченка відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.
Участь у заході взяли начальник Дружківської міської військової адміністрації Сергій Боєвський, голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Краматорській райдержадміністрації, районній військовій адміністрації Наталя Карачор, начальник управління соціального захисту населення Ірина Бардар і голова Ради з питань ВПО при Дружківській міській військовій адміністрації Петро Шушвалов.
Серед важливих питань, які обговорили на засіданні, - гуманітарна підтримка мешканців Донеччини, що надається завдяки координації дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та волонтерів.
Далі в ході засідання учасники обговорили питання мінної безпеки в Донецькій області та досвід діяльності Рад з питань внутрішньо переміщених осіб.