Роботи з відновлення пошкоджених осель мешканців Дружківки тривають
![](/images/news/2024/04/15/photo_2024-04-15_15-02-36_2.jpg)
Продовжується співпраця Дружківської міської військової адміністрації з Благодійним фондом «Схід SOS» щодо підтримки населення громади, у межах якої продовжуються ремонтні роботи у домівках, що зазнали пошкоджень та руйнувань внаслідок ракетних атак російського агресора.
У першу чергу допомогу у відновленні житла отримують вразливі категорії населення громади. Так за минулий тиждень 6 домогосподарствам, власники яких не в змозі самостійно відремонтувати пошкоджені будинки, напоміч прийшли наші партнери «Схід SOS» - відновили покрівлі, вікна та двері, використовуючи власні матеріали.
Усього з початку співпраці відновлено 46 домогосподарств.
Дякуємо команді «Схід SOS» за допомогу! Ваш внесок у підтримку дружківчан дуже потрібний і важливий!