Евакуація родин з дітьми у Дружківці

Продовжується обов’язкова евакуація сімей з неповнолітніми дітьми з м. Дружківка. Відповідне рішення було прийняте регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької області від 14 серпня 2025 року № 22.

Цей захід є вимушеним кроком для захисту життя та здоров’я наймолодших жителів громади. Внаслідок регулярних обстрілів житлових кварталів з боку ворога перебування у місті стає небезпечним.

Наголошуємо, що своєчасне залишення небезпечних районів допоможе уникнути трагічних наслідків та збереже майбутнє громади.

Для того, щоб виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів, телефонуйте:
+380992272387
+380501835101


Шановні мешканці Дружківської громади!

Територія Дружківської міської територіальної громади офіційно віднесена до територій активних бойових дій. Це державний статус, який підтверджує підвищену небезпеку для цивільного населення.

Що це означає:

- проживання не заборонене, але пов’язане з високими ризиками;

- евакуація рекомендована, для сімей з дітьми, людей похилого віку та маломобільних осіб - у першу чергу;

- органи влади, комунальні служби та критична інфраструктура працюють з урахуванням безпекової ситуації, можливі тимчасові зміни;

- гуманітарна допомога надається у співпраці з державними та міжнародними партнерами;

- орендна плата за землю державної та комунальної власності може бути зменшена або не нараховуватися - відповідно до чинного законодавства.

Важливо:

- рішення залишатися або евакуюватися є добровільним, однак відповідальність за особисту безпеку несе кожна людина;

- просимо стежити лише за офіційними повідомленнями військової адміністрації та завчасно підготувати документи й необхідні речі;

- за можливості рекомендуємо скористатися організованою евакуацією.

Ми й надалі працюємо для підтримки мешканців громади та своєчасно інформуємо про всі важливі рішення.


Продовжує роботу гуманітарний пункт видачі лікарських засобів

Гуманітарний пункт видачі лікарських засобів та виробів медичного призначення працює з понеділка до п’ятниці з 11.00 до 12.30.
Для отримання відповідних лікарських засобів (при їх наявності) необхідно мати медичний висновок сімейного лікаря і паспорт.

Є дати, які не стираються з пам’яті поколінь, адже за ними стоять людські долі, жертовність і боротьба за право жити

Саме такою для нашої країни та всієї Європи є 8 травня.Щороку в цей день Україна разом з європейськими країнами вшановує День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Пам’ять, яка об’єднує покоління. Сила, що допомагає вистояти

8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років - день глибокої шани до мільйонів загиблих і всіх, хто боровся з нацизмом на фронті, у тилу, в русі опору та в окупованих містах.

З нагоди пам’ятної дати на музичному відділенні Дружківської школи мистецтв відбулася виховна година «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», підготовлена викладачами Наталею Москаленко та Ларисою Чугуєвець.

Історія живе доти, доки про неї пам’ятають і говорять із молодшим поколінням мовою вдячності та поваги до тих, хто пережив жахіття війни

До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років у Центрі підтримки ВПО Дружківської громади у місті Кропивницький відбувся тематичний захід для дітей «Маки пам’яті».

Юні дружківчани виготовляли червоні маки як символ шани до загиблих, мужності та незламності людей, які боролися за свободу, пережили страшні роки війни, відстоявши право на мирне життя.

Усвідомлення історичних процесів формує світогляд та здатність суспільства відстоювати власну ідентичність

Саме тому звернення до подій минулого набуває особливої ваги для освітян, які працюють із молодим поколінням.

У місті Дніпро педагоги Дружківської громади долучилися до пізнавальної лекції «Українське націоналістичне підпілля Другої світової війни». Захід організували управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з просвітницьким простором «Хартія - Хаб».

Звернення начальника Дружківської міської військової адміністрації Андрія Панкова з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

8 травня Україна вшановує День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мільйони українців стали на захист світу від людиноненависницької ідеології. Наш народ воював на фронтах, діяв у підпіллі, підтримував армію в тилу, пережив окупацію, концтабори й примусову працю. Україна втратила понад вісім мільйонів життів. Це біль, який не згасає поколіннями.

Щоранку о 9:00 на всій території України загальнонаціональна хвилина мовчання

Молитвою, добрим словом, згадуємо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вшановуємо світлу пам'ять усіх наших громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Вічна пам'ять загиблим.

Не стати мішенню для маніпуляцій - означає бути поінформованим та свідомим

Саме тому сьогодні здобувачі освіти гімназій №1 та №9 Дружківської громади долучилися до важливого просвітницько-превентивного заходу в межах проєкту «Наша Донеччина. Наш Дім. Наша Фортеця», організованого спільно зі Службою безпеки України.

Щоденні звернення до Центру підтримки ВПО Дружківської громади в Одесі підтверджують його важливу роль для людей, які були змушені залишити рідний дім

Тут знаходять не лише необхідні послуги, а й можливість швидше адаптуватися до нових умов та отримати фахову допомогу у вирішенні життєвих питань.

Від початку тижня до Центру звернулися понад 130 мешканців громади, які евакуювалися до Одещини. При підтримці Дружківської міської військової адміністрації, дружківчани отримали продуктові набори, консультації із соціальних, медичних, адміністративних та юридичних питань.

  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63