Документ від 15.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

15.09.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади вуличного та грального обладнання, встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації проекту «Місто своїми руками 2021»

          Розглянувши лист Приватного Акціонерного Товариства «Веско», що входить до групи підприємств VESCO (Черняков) від 03.09.2021 № 2405 щодо прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади міста вуличного та грального обладнання, встановленого ПрАТ «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації проекту «Місто своїми руками 2021», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади вуличне та гральне обладнання, встановлене ПрАТ «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації проекту «Місто своїми руками 2021» за адресами:

- смт. Олексієво-Дружківка, вул. Каштанова (район будівлі селищної ради), загальною вартістю 69 840 грн;

- сел. Донський, вул Торецька (район будинку № 9), загальною вартістю 67 800 грн.

  1. Визначити комунальне підприємство «Спектр» Дружківської міської ради балансоутримувачем майна, вказаного в п.1 цього рішення.
  2. Директору комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради Ігорю Шехову здійснити заходи щодо постановки на баланс майна, вказаного в п.1 цього рішення, у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 

 

 

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

                                                  

ДОДАТОК