Евакуація родин з дітьми у Дружківці

Продовжується обов’язкова евакуація сімей з неповнолітніми дітьми з м. Дружківка. Відповідне рішення було прийняте регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької області від 14 серпня 2025 року № 22.

Цей захід є вимушеним кроком для захисту життя та здоров’я наймолодших жителів громади. Внаслідок регулярних обстрілів житлових кварталів з боку ворога перебування у місті стає небезпечним.

Наголошуємо, що своєчасне залишення небезпечних районів допоможе уникнути трагічних наслідків та збереже майбутнє громади.

Для того, щоб виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів, телефонуйте:
+380992272387
+380501835101


Шановні мешканці Дружківської громади!

Територія Дружківської міської територіальної громади офіційно віднесена до територій активних бойових дій. Це державний статус, який підтверджує підвищену небезпеку для цивільного населення.

Що це означає:

- проживання не заборонене, але пов’язане з високими ризиками;

- евакуація рекомендована, для сімей з дітьми, людей похилого віку та маломобільних осіб - у першу чергу;

- органи влади, комунальні служби та критична інфраструктура працюють з урахуванням безпекової ситуації, можливі тимчасові зміни;

- гуманітарна допомога надається у співпраці з державними та міжнародними партнерами;

- орендна плата за землю державної та комунальної власності може бути зменшена або не нараховуватися - відповідно до чинного законодавства.

Важливо:

- рішення залишатися або евакуюватися є добровільним, однак відповідальність за особисту безпеку несе кожна людина;

- просимо стежити лише за офіційними повідомленнями військової адміністрації та завчасно підготувати документи й необхідні речі;

- за можливості рекомендуємо скористатися організованою евакуацією.

Ми й надалі працюємо для підтримки мешканців громади та своєчасно інформуємо про всі важливі рішення.


Тиждень громадського суспільства

Міністерство культури та стратегічних комунікацій України повідомляє про початок підготовки до ІІІ Тижня громадянського суспільства.

Тиждень громадянського суспільства проводитиметься в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та триватиме з 15 до 21 вересня 2025 року.

Партнерами у проведенні Тижня є Секретаріат Кабінету Міністрів України та Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

У Дружківській громаді продовжує діяти Клуб активного довголіття при Українському Червоному Хресті

Це простір, де поєднується життєвий досвід і сучасні можливості, а кожна зустріч стає джерелом мотивації та розвитку.

Нещодавно учасники працювали над темою комп’ютерної грамотності. Вони з цікавістю знайомилися з цифровими інструментами, відкривали нові горизонти, ділилися враженнями та підтримували один одного. Атмосфера зустрічі була наповнена щирістю, усмішками та приємним спілкуванням.

Щоранку о 9:00 на всій території України загальнонаціональна хвилина мовчання

Молитвою, добрим словом, згадуємо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вшановуємо світлу пам'ять усіх наших громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Вічна пам'ять загиблим.

Диспетчер РЕМ повідомляє

Електропостачання у місті Дружківка – відновлено.
Відключення світла о 22:00 не планується.

Диспетчер РЕМ повідомляє

Електропостачання у с-щі Олексієво - Дружківка; с. Кіндратівка; Куртівка та м-н Гірняк - відновлено.

Диспетчер РЕМ повідомляє

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт у м. Дружківка, з 19⁰⁰ відсутнє електропостачання: с-ще Олексієво - Дружківка; с. Кіндратівка; Куртівка; Гірник.

Диспетчер РЕМ повідомляє

Електропостачання у місті Дружківка буде відновлено з 18:00 до 22:00.
Після цього буде проведено відключення світла у зв’язку з проведенням стабілізаційних заходів. До усунення.

За інформацією ДТЕК

Ремонтні роботи щодо відновлення електропостачання у м. Дружківка продовжено орієнтовно до 19.00.

Представник служби у справах дітей Дружківської міської ради Олена Євдокимова разом із начальником служби у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації Юлією Рижаковою відвідали прийомну сім’ю Хомченко, яка переїхала до Черкаської області

Фахівці служби здійснили перевірку умов проживання та провели бесіди з прийомними батьками. Оцінювали рівень забезпечення потреб дітей, дотримання їхніх прав, а також приділили увагу психологічному стану вихованців, їх адаптації в новому середовищі та процесу соціалізації.

Родина була змушена залишити рідний дім через обстріли, проте продовжує забезпечувати стабільні умови для розвитку й виховання діточок.

  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63